VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
