VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Processed
nl: Verwerkt

en: About
nl: Over

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
