VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
