VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Processed
pl: Przetworzone

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji
