VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Changed
uk: Змінено

en: Processed
uk: Оброблене

en: About
uk: Про модуль

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Unprocessed
uk: Без обробки

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
