VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
