VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
