VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Created
de: Erstellt

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Changed
de: Geändert

en: Processed
de: Verarbeitet

en: About
de: Über

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Unprocessed
de: Nicht verarbeitet

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
