VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
