VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
