VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
