VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
