VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
