VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Version
it: Versione

en: Add item
it: Aggiungi voce

en: Override
it: Sovrascrivi

en: Info
it: Informazioni

en: About
it: Informazioni
