VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Version
az: Versiya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Info
az: Məlumat

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
