VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
