VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Version
hu: Verzió

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: ID
hu: Azonosító

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Base
hu: Alap

en: Override
hu: Felülírás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Info
hu: Infó

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás
