VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
