VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Version
kk: Нұсқа

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Add item
kk: Элемент қосу
