VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
