VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Version
lt: Versija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Info
lt: Informacija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
