VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Version
ne: संस्करण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Info
ne: जानकारी
