VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Version
ro: Versiune

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Info
ro: Informație

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
