VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க

en: Info
ta: தகவல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
