VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Version
te: సంచిక

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
