VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Version
vi: Phiên bản

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Add item
vi: Thêm mục

en: ID
vi: Mã

en: Override
vi: Ghi đè

en: Info
vi: Thông tin

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
