VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Version
be: Версія

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Info
be: Інфармацыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
