VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Version
bg: Версия

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Add item
bg: Добави елемент
