VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
