VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Version
cy: Fersiwn

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: Override
cy: Gwrthwneud
