VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Version
eo: Versio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: ID
eo: Identigilo
