VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Info
eu: Informazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
