VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Version
fi: Versio

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Base
fi: Ydin

en: Override
fi: Ohita

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Info
fi: Tieto

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
