VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Version
gl: Versión

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Info
gl: Información

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
