VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
