VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Version
hr: Inačica

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
