VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Version
id: Versi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add item
id: Tambah pokok menu

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
