VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Version
ja: バージョン

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Add item
ja: 項目を追加

en: Override
ja: 上書き

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト
