VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Version
jv: Versi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
