VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Version
ka: ვერსია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Info
ka: ინფო
