VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Version
lv: Versija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
