VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Info
ml: വിവരം
