VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Version
nl: Versie

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Base
nl: Basis

en: Override
nl: Overschrijven

en: About
nl: Over

en: Library name
nl: Bibliotheeknaam
