VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Version
pt: Versão

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Add item
pt: Novo item

en: Demo
pt: Demonstração

en: Override
pt: Sobrescrever

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Info
pt: Informações

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
