VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Version
pt: Versão

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add item
pt: Adicionar item

en: Override
pt: Substituir

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Info
pt: Informações

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
