VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Info
sl: Podatki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
