VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Version
th: รุ่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: ID
th: ไอดี

en: Info
th: ข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: There are no items yet.
th: ยังไม่มีรายการ
