VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Version
tr: Sürüm

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Add item
tr: Öğe ekle

en: Base
tr: Temel

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Info
tr: Bilgi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında
