VisualN Libraries (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Version
uk: Версія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Demo
uk: Демо

en: Base
uk: Основа

en: Override
uk: Перевизначити

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Info
uk: Інформація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
