Vivus.js (1.0.0) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Default options
eo: Defaŭltaj agordoj
